جلودارزاده در کنگره حزب مردم‌سالاری: کسی نمی‌تواند فهرست و مجلسی ساختگی را به مردم تحمیل کند

 


رئیس اتحادیه زنان کارگر گفت: آگاهی مردم آنقدر افزایش یافته است که کسی نمی‌تواند لیستی تحمیلی و مجلس ساختگی را به آنها تحمیل کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سهیلا جلودارزاده در چهاردهمین کنگره حزب مردم‌سالاری با اشاره به انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی گفت: ما امیدواریم بسیاری از کسانی که در روزهای گذشته عدم تایید و عدم احراز شده‌اند به صحنه انتخابات بازگردند تا یک انتخابات پرشور برگزار شود و انتخابات همانند عزا نباشد.

وی ادامه داد: آگاهی مردم آنقدر افزایش یافته است که کسی نمی‌تواند لیستی تحمیلی و مجلس ساختگی را به آنها تحمیل کند.

رئیس اتحادیه زنان کارگر با اشاره به آسیب‌های اجتماعی کنونی کشور اظهار داشت: ما اکنون زنان کارتن‌خواب بسیاری داریم. فقر گریبان‌گیر بسیاری از اقشار جامعه شده است. بسیاری از افراد قبل از طلوع آفتاب از خانه بیرون می‌آیند و دیرهنگام و پس از دو سه شیفت به خانه بازمی‌گردند.

جلودارزاده با یادآوری ستاد سازمان‌یافته در کشور تصریح کرد: کسی که به این انقلاب دل بسته است نمی‌تواند این فقر و فساد را ببیند و نمی‌تواند این مسائل را نادیده بگیرد. این انقلاب فرزند ماست و ما در آن به وجود آمده‌ایم چگونه می‌توان در برابر این مسائل سکوت کرد.

عضو شورای مرکزی حزب اسلامی کار افزود: اولین گام برای ساختن مجدد کشور آن است که به خدا و قرآن بازگردیم و بدون توجه به این پشتوانه نمی‌توان موفق بود ما باید با همان ایمان و توکل برای انقلاب کار کنیم تا مجلسی پاک و ضدفساد تشکیل شود.

وی با بیان اینکه ما باید امید داشته باشیم زیرا با امید و توکل به خدا موفق خواهیم بود، یادآور شد: من برای آمدن به انتخابات از خدا یاری خواستم که دو کلمه ایمان و عمل صالح آمد و اگر ما در کارهایمان به خدا توکل کنیم بی‌تردید موفق می‌شویم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *