مصطفی تاج‌زاده فیش حقوقی خود را منتشر کرد +عکس


معاون سیاسی وزیر کشور خاتمی آخرین فیش حقوقی خود را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، مصطفی تاج‌زاده معاون سیاسی وزیر کشور خاتمی آخرین فیش حقوقی خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

همزمان با انتشار این فیش حقوقی یادداشتی از این فعال سیاسی منتشر شده است که در آن تاجزداه نوشته است در یک ماه گذشته دو خبر بیش از هر چیز مرا رنج داده است؛ تازیانه زدن به کارگران از یک‌سو و دریافت حقوق‌های نجومی برخی مدیران از سوی دیگر. خوشبختانه دولت در هر دو زمینه تصمیم‌هایی گرفت و اقدام‌هایی انجام داد اما کافی نبوده است.

جمهوری اسلامی ایران باید الگوی منطقه شود نه سمبل بکارگیری روش‌های قرون وسطایی. من به دو منظور فیش حقوقی خویش را منتشر می‌کنم: اول شفاف‌سازی و دعوت دیگران به انجام اقدام مشابه تا به این ترتیب به حق مردم در دانستن امور احترام بگذارم.

دوم نشان دهم دلواپسان با کسانی مشکل دارند که کمترین حقوق را می‌گیرند و بیشترین اعتراض را علیه ستم و جهل و فقر انجام می‌دهند. امید دارم دیگر اصلاح‌طلبان نیز از این رویه پیروی کنند و راه بر شفافیت عرصه عمومی بگشایند.

به اعتقاد من کسانی که حقوق‌های آنچنانی گرفته‌اند، باید داوطلبانه آن‌ها را به بیت‌المال برگردانند و با پوزش‌خواهی از ملت اقدام ناصواب خود را، حتی اگر صد در صد قانونی باشد، جبران کنند.

اشخاص حقیقی و حقوقی حامی دولت نیز موظفند به خواست عمومی ایرانیان پاسخ مثبت دهند و با محکوم کردن آشکار چنین روشهایی، اگر چه از قبل به ارث رسیده باشد، مانع شکل‌گیری طبقه جدید شوند و مردم را به وعده‌های دولت تدبیر و امید هم چنان دلگرم نگه دارند.

2

بازدیدها: 43

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *