افتتاح ۲ طرح منطقه ای شرکت نفت در تربت حیدریه

تربت حیدریه – ایرنا – بهره برداری از ۲ طرح شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه، سه شنبه شب با حضور مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران آغاز شد.

به گزارش ایرنا مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه در حاشیه این مراسم گفت: این طرح ها شامل ساختمان اداری و حفاظت الکترونیک این منطقه با اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال اجرا شده است.
مجتبی دلبری افزود: عملیات ساخت پروژه ساختمان اداری این شرکت در زمینی به مساحت ۶۵۰ متر مربع و ۳۳۰۰ متر مربع زیربنا در پنج طبقه اجرا شده که عملیات اجرایی آن از سال ۹۳ آغاز شده بود.
وی میزان اعتبار صرف شده برای این پروژه را ۹۰ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این طرح از معدود طرح هایی است که در مدت تعیین شده و در ۲ سال به اتمام رسیده است.
دلبری به بهره برداری از ساختمان حفاظت الکترونیک وزارت نفت در این منطقه اشاره کرد و گفت: در این مرکز ۱۲۰ دوربین برای رصد تاسیسات نصب و راه اندازی شده که برای ساخت و تجهیز آن بیش از ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه تربت حیدریه، ایجاد استراحتگاه مناسب برای رانندگان و نیز ارتقای سامانه آتش نشانی را از دیگر اقداماتی عنوان کرد که تا کنون اجرا و به بهره برداری رسیده است.
منطقه تربت ‌حیدریه یکی از مناطق سی و هفتگانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی است که دارای چهار ناحیه مشتمل بر ۹ شهرستان تربت‌حیدریه، مه‌ ولات، زاوه، رشتخوار، کاشمر، خلیل‌ آباد، گناباد، بجستان و خواف با ظرفیت ذخیره‌ سازی حدود ۲۳۵ میلیون ‌لیتر است.
این منطقه سوخت ‌رسانی به جنوب خراسان ‌رضوی و نیز بخشی از نیاز سوختی استان خراسان‌ جنوبی را بر عهده‌ دارد.
شهرستان ۲۵۰ هزار نفری تربت حیدریه در ۱۵۰ کیلومتری مشهد قرار دارد.

بازدیدها: 50

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *