سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی: میزان ذخایر بنزین کافی است/ مشکلی بابت تامین سوخت سفرهای نوروزی نداریم/ مردم مکمل بنزین مصرف نکنند


کاهی با اشاره به اینکه میزان مصرف بنزین در سال جاری نسبت به سال گذشته ۶٫۶ درصد رشد داشته است، گفت: در ایام تعطیلات نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان مصرف افزایش یافته است.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا با اشاره به آمادگی تمامی جایگاه ها برای عرضه مناسب و به موقع سوخت در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت: طرح نظارت نوروزی ما توسط سه تیم بازدید کننده از سه ماهه پایانی سال کار خود را آغاز کرده و تا پایان تعطیلات نوروز ادامه پیدا می کند.

وی افزود: در حال حاضر بیش از ۶ هزار جایگاه عرضه بنزین و سی ان جی در سراسر کشور سوخت مصرفی مراجعین را تامین می کنند.

کاهی میزان ذخایر بنزین را حدود یک میلیارد لیتر اعلام کرد و گفت: ما به میزان لازم ذخیره بنزین نوروزی داریم و موجودی ما کفایت می کند و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه میزان مصرف بنزین در سال جاری نسبت به سال گذشته ۶٫۶ درصد رشد داشته است، گفت: در ایام تعطیلات نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان مصرف افزایش یافته است.

کاهی ادامه داد: ۶٫۶ درصد افزایش مصرف بنزین رشد مصرف بنزین نسبت به سال گذشته داشته ایم.

سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی در ادامه درباره عرضه اکتان افزا در برخی جایگاه های عرضه سوخت بیان کرد: ما مصرف هرگونه مکمل بنزین را از سوی دارندگان خودرو تایید نمی کنیم و توصیه می کنیم که کسی از این نوع فرآورده استفاده نکند.

وی درباره ذخایر بنزین سوپر نیز گفت: بنزین سوپر به اندازه کافی در جایگاه ها موجود است و محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

بازدیدها: 31

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *