همه چیز درباره بزرگترین رسانه خصوصی ایران: مجموعه هلدینگ رسانه‌ای تبلیغاتی خبرفوری با دارا بودن بیش از ۱۲ میلیون مخاطب و مالکیت خصوصی در حوزه فضای مجازی به عنوان “بزرگترین مجموعه‌ی رسانه‌ای خصوصی فضای مجازی” ایران شناخته می‌شود.

مجموعه هلدینگ رسانه‌ای تبلیغاتی خبرفوری با دارا بودن بیش از ۱۲ میلیون مخاطب و مالکیت خصوصی در حوزه فضای مجازی به عنوان “بزرگترین مجموعه‌ی رسانه‌ای خصوصی فضای مجازی” ایران شناخته می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از خبر فوری، خاستگاه این مجموعه کلان‌شهر مشهد است، اما با راه‌اندازی دفتر تهران فعالیت خود را در پایتخت نیز به شکل جدی‌ گسترش داده است. همچنین این مجموعه به جهت دارا بودن رسانه‌های مختلف استانی در سایر استان‌های کشور نیز نمایندگی رسانه‌ای و تبلیغاتی دارد.

پس از توسعه رسانه‌های خبرفوری در تمام استان‌های کشور و اخذ ۸ مجوز رسانه‌ای از وزارت ارشاد برای پایگاه‌های اطلاع رسانی خود، خبرفوری در زمینه حوزه بین‌الملل نیز فعالیت خود را آغاز کرد و در سایت خود به چهار زبان انگلیسی، عربی، اردو و فارسی تحت برند این شرکت به تولید محتوا پرداخت و با توسعه رسانه‌های خود در بستر شبکه‌های اجتماعی با برند FNC در حوزه پوشش اخبار ۷ کشور، ورود جدی داشته است.

شعار مجموعه خبرفوری “خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی” است که در تمام بخش‌ها و شرکت‌های این سازمان به منظور بهره بردن از ایده‌های خلاقانه برای تولید یک محصول یا خدمت نوآورانه در حوزه‌های اقتصاد، رسانه‌، تبلیغات، فناوری برای خلق یک کارآفرینی جدید می‌درخشد.

محور محتوای رسانه‌های خبرفوری “انتشار اخبار مفید برای مردم و پیگیری مطالبات مردمی از همه سازمان‌ها و دستگاه‌ها با نگاه سازنده در جهت بهبود عملکرد آنان با دید جهانی” است.

این مجموعه در راستای ترویج روحیه کارآفرینی و همچنین با توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های خود توانسته در حال حاضر برای بیش از ۲۱۰ خانواده به صورت مستقیم و برای بیش از ۱۷۰۰ خانواده به صورت غیر مستقیم اشتغال و درآمد پایدار ایجاد کند.

توجه مدیران این مجموعه به افزایش دانش و مهارت پرسنل خود موجب شد مرکزی آموزشی در این مجموعه راه‌اندازی شود تا زمینه‌ساز ایجاد دانشگاهی تخصصی در زمینه‌ آموزش‌های مختلف و ارتقاء دانش عمومی گردد. همچنین توجه این مجموعه به “جوانگرایی” باعث شده تا علی‌رغم جذب افراد متخصص، میانگین سنی پرسنل آن تنها ۲۷ سال باشد.

مجموعه خبرفوری از اواسط سال ۱۳۹۵ تا اواخر سال ۱۳۹۶ پرمخاطب‌ترین کانال خبری تلگرام بود، که نه‌ تنها بیشترین مخاطب تلگرام در ایران را داشت بلکه بیشترین مخاطب تلگرام در جهان را نیز دارا بود و حال با داشتن بیش از ۱۲میلیون مخاطب مستقیم در بسترهای رسانه‌ای خود و دسترسی تبلیغاتی به بیش از ۴۷ میلیون مخاطب تجمیعی در چند شرکت تبلیغاتی خود بعنوان بزرگترین هلدینگ رسانه‌ای تبلیغاتی کشور مطرح است.

با توجه به حساسیت، دقت و تخصص در شبکه تولید محتوا و پیچیدگی و سرعت توزیع محتوا در تمام بسترهای رسانه‌ای این مجموعه، خبرفوری با راهنمایی مشاوران با تجربه خود توانسته مجوز #صنایع_خلاق را از معاونت علمی ریاست جمهوری اخذ نماید.

خبرفوری‌های فیک چه زمانی شکل گرفتند؟

با توجه به اقبال مخاطبان شبکه‌های اجتماعی به رسانه “خبرفوری” خیلی زود تعداد زیادی رسانه با نام‌های مشابه خبرفوری در بسترهای مختلف فضای مجازی به فعالیت پرداختند؛ در حال حاضر تعداد این رسانه‌ها از مرز ۱۵۰رسانه عبور کرده است و بیش از یک دهه در بسترهای شبکه‌های اجتماعی با مدیریت و نظر شخص مالک و رئیس هیئت مدیره هلدینگ خبرفوری” ابراهیم کفشدار طوسی” در حال فعالیت است.

شبکه محتوایی مجموعه خبرفوری

کانال خبرفوری با بیش از ۲.۴۰۰.۰۰۰ مخاطب در تلگرام، ۹۵۰.۰۰۰ عضو در روبیکا، ۸۰۰.۰۰۰ در اینستاگرام و ۵۰۰.۰۰۰ عضو در سروش همچنین “پایگاه خبری خبر فوری” با بازدید روزانه میانگین ۲۷۰هزار نفر و… در مجموع رسانه‌های کشوری و استانی با بیش از ۱۲ میلیون مخاطب به عنوان بزرگترین رسانه خصوصی و رسمی کشور در حال فعالیت است.
این مجموعه‌ها با در اختیار داشتن تیم‌های حرفه‌ای در دو حوزه‌ی تولید و توزیع محتوا مخاطبین خود را از محتوای مناسب و با کیفیت بهره‌مند می‌سازند.

تیم تولید محتوای خبرفوری با حضور در تهران، مشهد و سایر مراکز استان‌های کشور توانسته اخبار لحظه‌ای از سراسر کشور را تولید و در فرمت‌های متنوع ویدیویی، صوتی، تصویری، پادکست، ویدیوکست، متنی و… در رسانه‌های خود منتشر کند.

اخبار در خبرفوری در سبک‌های نوین خبری و با سرعت بالا به چند زبان زنده دنیا بصورت چندرسانه‌ای در فرمت‌های متنوع خبری تولید می‌شود که بصورت برنامه‌های زنده، تلفنی و یا در استودیوهای صوت و تصویر این مجموعه ضبط و تدوین می‌شود.

در بخش توزیع اخبار این مجموعه‌ با رصد بیش از ۱۰۰منبع معتبر و رسمی رسانه‌ای به انتخاب مهمترین اخبار و انتشار فوری و وسیع آن در رسانه‌های خود می‌پردازد و همچنین با تولید محتوای خبری و چندرسانه‌ای متنوع در بروزترین قالب‌های رسانه سعی بر آن دارد سطح توقع مخاطبین خود را بالا برده تا بتواند در توسعه و رشد رسانه‌های دیجیتال شتابی مضاعف پدید آورد.

تاثیرگذاری، یکی از مهمترین مولفه‌های رسانه‌هاست که خبرفوری توانسته به عنوان اولین رسانه خصوصی بزرگ مجازی تاثیرگذاری زیادی در میان عموم مردم و حتی مسئولان کشور داشته باشد؛ به طوری که در حال حاضر بسیاری از مسئولان کشور نیز مخاطب خبرفوری هستند و آن را به عنوان مرجع خبری بی‌طرف می‌شناسند.

بجز ۳۰ رسانه استانی که در مرکز هر استان در خبرفوری فعال هستند، رسانه‌های موضوعی کشوری با هدف تغذیه مخاطب از موضوعات‌ دیگر نیز در این بخش فعال‌ هستند که از رسانه‌های شاخص آنها می‌توان به موضوعات رسانه‌ای حوزه‌های اقتصادی، سرگرمی، فناوری، هنری، ورزشی و… نام برد.

“پایگاه خبری سرناخبر” یکی دیگر از رسانه‌های مجموعه خبرفوری است، که با مدیرمسئولی “مریم محمدپور” در زمینه‌ی تولید محتوای فرهنگی و هنری و پوشش اخبار و مصاحبه هنرمندان فعال است و از برندهای شناخته شده این حوزه به شمار می‌آید.

سایت خطرفوری با مدیرمسئولی “امیدملایی” نیز به عنوان یک پایگاه خبری در حوزه اخبار حادثه‌ای در حال فعالیت است. این رسانه در بستر شبکه‌های اجتماعی با برند “حادثه‌نیوز” فعالیت خود را آغاز کرده و در حال بروزرسانی و توسعه جدی است.

پایگاه‌های خبری “جایگاه‌ویژه” با مدیر مسئولی “مریم گل پرور”، سایت “خبرفردا” با مدیرمسئولی دکتر “احسان‌کفشدار”، سایت “تیترتجارت” با مدیرمسئولی “فرزانه عندلیب” و سایت “موسیقا” که در اختیار شرکت است، همگی از رسانه‌های این مجموعه به شمار می‌آیند.

با توجه به اینکه این مجموعه‌ی رسانه‌ای از دل مردم برخاسته است، سیاست ما این است که همیشه برای مردم تولید کند و برای محتوای باکیفیت، انرژی بخش و مفید از هیچ تلاشی کوتاهی نکند.

مسئولیت خطیر مدیرمسئولی خبرفوری به عنوان رسانه اصلی این مجموعه بر عهده “دکتر مصطفی انتظاری” است و “ابراهیم طوسی” نیز به عنوان صاحب امتیاز، مدیریت و توسعه این رسانه‌ها را بر عهده دارد.

چند کمپین خبری بزرگ و شاخص خبرفوری:

  • کمپین “سیل مهربانی” برای کمک به سیل‌زدگان

  • کمپین “مدافعان سلامت” برای پزشکان عزیز در مقابله با کرونا

  • کمپین “استعفای شجاعانه” برای استعفای مسئولین بازنشسته

  • کمپین “ایران بدون ربا” برای مقابله با ربای بانکی

  • کمپین “فرزندت کجاست” برای فرزندان مسئولین

  • کمپین “انتقام سخت” برای انتقام حاج قاسم سلیمانی

  • کمپین “سقوط دلار” برای کاهش قیمت دلار

بعضی از این کمپین‌ها توسط مجموعه خبرفوری راه‌اندازی شده است و برخی از آن‌ها از طریق رسانه‌های این هلدینگ وایرال شده است.

راه‌های ارتباط با مجموعه “خبرفوری”:
khabarfori.ir
t.me/akhbarefori
Instagram.com/Akhbare.Fori
https://twitter.com/akhbare_fori
https://youtube.com/c/AkhbareFori

بازدیدها: 13

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *